МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

  

V Всеукраїнський конкурс юних музикантів

«Франкове Підгір’я»

(дистанційно)

  

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

 
ДМШ
ВНЗ
        

Відео лауреатів Гран-прі

 

 

Конкурс проводиться в наступних номінаціях:

 

Учні-солісти (І-V номінації) ПСМНЗ, студій ПП при ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в трьох вікових категоріях :

     І – молодша – до 9 років включно,

     ІІ – середня з 10 до 12 років включно, 

     ІІІ – старша з 13 до 16 років включно.

Для учнів спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів:

          І категорія -1-3 клас,

          ІІ категорія -4-5 клас,

          ІІІ категорія -6-7 клас.

  • І номінація – учні-солісти фортепіанного відділу;
  • ІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових струнних інструментів;
  • ІІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових духових та ударних інструментів;
  • ІV номінація – учні-солісти відділу народних інструментів;
  • V номінація – учні-солісти вокального відділу:
  •                            а - академічний вокал;
  •                            б - естрадний вокал;
  •  номінація – фортепіанні ансамблі;
  • VII номінація – “Акомпанування солістам” учні фортепіанного відділу (солісти-ілюстратори -> учні різних відділів ДМШ);
  • VІІІ номінація – ансамблі малих форм (різних складів до 5 учасників);
  • ІX номінація – ансамблі (до 15 учасників):
  •                           а - вокальні;
  •                           б - інструментальні;
  • X номінація – хори;
  • ХІ номінація – оркестри;
  • ХІI номінація – ансамблі викладачів ПСМНЗ.
  •  

Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (І-V номінації) в двох категоріях:

(І категорія - студенти І-ІІ курсів та учні спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів 8-9 класи;

IІ категорія - студенти ІІІ-ІV курсів та учні спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів 10-11 класи)

  • І номінація – студенти фортепіанного відділу;
  • ІІ номінація – студенти відділу струнних інструментів;
  • ІІІ номінація – студенти відділу оркестрових духових та ударних інструментів;
  • ІV номінація – студенти відділу народних інструментів;
  • V номінація – студенти вокального відділу:
  •                            а - академічний вокал;
  •                            б - естрадний вокал;
  • VІ номінація – концертмейстерський клас студентів фортепіанного відділу (ілюстратор за власним вибором);
  • VII номінація - “Акомпанування солістам” студенти фортепіанного відділу (солісти-ілюстратори -> студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації);
  • VIII номінація - Диригування:
  •                           а - хорове диригування;
  •                           б - оркестрове диригування;
  • ІХ номінація – ансамблі малих форм (різних складів до 5 учасників);
  •  номінація – ансамблі (до 15 учасників):
  •                           а - вокальні;
  •                           б - інструментальні;
  • ХI номінація – хори;
  • ХІI номінація – оркестри.

 

Для організації та проведення V Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове підгір’я» з учасників передбачені вступні благодійні внески:

 

Учні ДМШ, ПСМНЗ, студій ПП

Студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації

  І-V, VII номінація – 250 грн.

  І-VІІI номінація – 300 грн.

  VІ, VІІI номінація – 350 грн.
  (з колективу)

  ІX номінація – 400 грн.
  (з колективу)

  ІX-XII номінація – 500 грн.
  (з колективу)

  X-ХIІ номінація – 500 грн.
  (з колективу)

 

  

 

Реквізити для оплати благодійних внесків

Картка ПриватБанку

5168 7427 1856 6825

Кабало Роман Васильович 

(тел. (067) 491-52-81)

 

 

РЕПЕРТУАРНІ ВИМОГИ

Учні-солісти ПСМНЗ, студій ПП при
ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 

 

I НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

          Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

II КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

III КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 15 хв.)

II НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

II КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

III КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

III - НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Валторна, труба, тромбон, туба

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Ударні інструменти 

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.):

  1. Твір за вибором (ксилофон (марімба)).

  2. Твір за вибором (малий барабан)

II КАТЕГОРІЯ

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Валторна, труба, тромбон, туба

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Ударні інструменти 

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.):

  1. Твір за вибором (ксилофон (марімба)).

  2. Твір за вибором (малий барабан)

III КАТЕГОРІЯ

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Валторна, труба, тромбон, туба

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Ударні інструменти 

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.):

  1. Твір за вибором (ксилофон (марімба)).

  2. Твір за вибором (малий барабан)

IV - НОМІНАЦІЯ

І КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Бандура (вокальна)

            Два вокальні твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Бандура (інструментальна)

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 10 хв.)

ІІ КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Бандура (вокальна)

            Два вокальні твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Бандура (інструментальна)

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 10 хв.)

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 10 хв.)

ІІІ КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

Бандура (вокальна)

            Два вокальні твори за вибором учасника (до 12 хв.)

Бандура (інструментальна)

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 12 хв.)

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 12 хв.)

V -  НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

II КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

III КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

VI - НОМІНАЦІЯ

        Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 10 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

VII - НОМІНАЦІЯ

        Два твори за вибором учасника (можуть бути солісти різних відділів). Тривалість виступу – до 10 хв.

VIІI - НОМІНАЦІЯ

        Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 10 хвилин (бажано один з творів українського композитора).
 

ІХ – НОМІНАЦІЯ (а, б, в)

        Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 10 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

X – НОМІНАЦІЯ

 Два твори за вибором учасника (до 10 хв.)

XІ – НОМІНАЦІЯ

        Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 10 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

XIІ - НОМІНАЦІЯ

        Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

 

Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

I НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

          Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

II КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 15 хв.)

II НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

II КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 15 хв.)

III - НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

Валторна, труба, тромбон, туба

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

Ударні інструменти 

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.):

  1. Твір за вибором (ксилофон (марімба)).

  2. Твір за вибором (малий барабан)

II КАТЕГОРІЯ

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

            Два твори за вибором учасника (до 15 хв.)

Валторна, труба, тромбон, туба

            Два твори за вибором учасника (до 15 хв.)

Ударні інструменти 

            Два твори за вибором учасника (до 15 хв.):

  1. Твір за вибором (ксилофон (марімба)).

  2. Твір за вибором (малий барабан)

IV - НОМІНАЦІЯ

І КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

Бандура (вокальна)

            Два вокальні твори за вибором учасника (до 12 хв.)

Бандура (інструментальна)

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 12 хв.)

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 12 хв.)

ІІ КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

            Два твори за вибором учасника (до 15 хв.)

Бандура (вокальна)

            Два вокальні твори за вибором учасника (до 15 хв.)

Бандура (інструментальна)

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 15 хв.)

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

            Два інструментальні твори за вибором учасника (до 15 хв.)

V -  НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

II КАТЕГОРІЯ

            Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

VI - НОМІНАЦІЯ

          Два твори за вибором учасника (до 12 хв.):

          1. Вокальний твір зарубіжного або українського композитора.

          2. Інструментальний твір за вибором.

VII - НОМІНАЦІЯ

        Два твори за вибором учасника (можуть бути солісти різних відділів). Тривалість виступу – до 12 хв.

VIІI – НОМІНАЦІЯ

          Хорове  диригування - Два твори за вибором учасника

 (бажано один з творів українського композитора (до 12 хв.):

         1. Твір (a capella).

         2. Твір із супроводом.

        Оркестрове диригування:

        1. Для ІІ курсів - два твори (під фортепіано) тривалістю до 12 хв.

        2. Для ІІI-IV курсів - два твори (фортепіано, оркестровий супровід) тривалістю до 15 хв.

ІХ – НОМІНАЦІЯ

       Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

Х – НОМІНАЦІЯ (а, б, в)

       Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

XI – НОМІНАЦІЯ

  Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

XІI – НОМІНАЦІЯ

       Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК ТА ВІДЕОЗАПИСУ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ

 
Шановні учасники, у зв'язку зі змінами до репертуарних вимог, попередні заявки анульовуються. Просимо зареєструватись у конкурсі,  виконуючи наступні вказівки:

 

1. Необхідно заповнити онлайн-заявку по формі доданій нижче:

https://forms.gle/r91CbRDF8RneEmZx5

             Телефон для довідок: (096) 82-89-298 - Назарій

2.  На електронну пошту roman.kabalo@ukr.net відправити:

- посилання на відео, яке можна завантажити з Гугл Диску або іншого хмарного сховища;

            Відео-інструкція по завантаженню:  https://www.youtube.com/watch?v=7xl0voxN-LA

- квитанцію про оплату благодійного внеску;

           - копію свідоцтва про народження або паспорту (для солістів).

Дирекція конкурсу не несе відповідальності за втрату документів під час пересилання.

Участь у конкурсі розглядається як повна згода з його умовами та регламентом. Жеребкування проводиться під час реєстрування заявок на участь в конкурсі. Виступи оцінюються за 25-бальною шкалою. Рішення журі є остаточним. Переможці конкурсу нагороджуються грамотами та дипломами. 

Усі учасники конкурсу одержать грамоту за участь у конкурсі, а викладачі та концертмейстри - подяки за підготовку конкурсантів.

Дирекція конкурсу залишає за собою право на трансляцію аудіо- та відеозапису конкурсних виступів та безкоштовне використання записаного матеріалу без дозволу на те учасника.

 

Новини

Відео лауреатів Гран-прі V Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я» (дистанційно)

04.07.2020 23:25

Увага!!! 1) Нові номінації; 2) Зміни до репертуарних вимог

04.06.2020 16:39

Відео з галаконцерту 2019 року

24.04.2020 12:05
 

Сертифікати. Важлива інформація!!!

06.03.2020 01:59
Увага! Під час проведення V Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я» відбудуться майстер-класи голів журі з усіх номінацій. Викладачі, які зареєструються, отримають сертифікати. Посилання для реєстрації: forms.gle/ThHLxMSBHDqqbKEx9

УВАГА!!! ЗМІНИ В категоріях та репертуарних вимогах

11.10.2019 09:35
Для учнів спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів:           І категорія -> 1-3 клас,           ІІ категорія -> 4-5 клас,           ІІІ категорія -> 6-7 клас.  

_______________________________________________________________________________________________________________________________

06.06.2019 01:25

УВАГА!!! ЗМІНИ В РЕГЛАМЕНТІ IV Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я»

24.04.2019 00:06
РЕГЛАМЕНТ 2019.docx 

Заявка на участь в ІV Всеукраїнському конкурсі юних музикантів "Франкове підгір’я"

15.11.2018 14:26
ЗАЯВКА на участь у ІV конкурсі Франкове підгірря-2019.doc    

РЕГЛАМЕНТ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЮНИХ МУЗИКАНТІВ «Франкове Підгір’я» м.Дрогобич

16.04.2018 14:13
РЕГЛАМЕНТ IІІ Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я»              УВАГА!      ЗМІНИ    В   ...

Розташування корпусів проведення фестивалю у м.Дрогобичі

05.05.2016 18:15
1 | 2 >>

Календар подій

В цій рубриці немає статей.

Наша команда

Директор конкурсу

Кабало Роман Васильович  викладач-методист, завідувач денним відділенням КЗ ЛОР "ДДМУ ім. В. Барвінського",  директор конкурсу юних музикантів "Франкове Підгір’я", виконавчий директор фестивалю-конкурсу "ARTIS SONORES"

Заступник директора

Шийка Любов Іванівна Заступник директора, відповідальний секретар конкурсу юних музикантів "Франкове Підгір’я" викладач вишої категорії Самбірської дитячої музичної школи

Заступник директора

Циклінська Валентина Петрівна викладач-методист КЗ ЛОР "ДДМУ ім. В. Барвінського", секретар конкурсу юних музикантів "Франкове Підгір’я"

Заступник директора

Дуцяк Андрій Михайлович Заступник директора з організаційних питань конкурсу юних музикантів "Франкове Підгір’я"

Члени оргкомітету

о. Михайло Коцуровський  священик Стрийської єпархії УГКЦ   Грабовський Володимир Семенович Голова Дрогобицького осередку спілки композиторів України, викладач-методист КЗ ЛОР "ДДМУ ім. В. Барвінського"   Нев’ядомська Наталія Володимирівна завідувач фортепіанного відділу...