МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

  

VІ Всеукраїнський конкурс юних музикантів

«Франкове Підгір’я»

(дистанційно)

Травень 2021 року

(Термін подачі заявок - до 30 квітня 2021 року)

  

 

УВАГА!!! Розпочато реєстрацію на VІ Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Франкове Підгір’я». 

 

Термін подачі заявок - до 30 квітня 2021 року.

 

Конкурс проводиться в наступних номінаціях:

 

Учні-солісти (І-V номінації) ПСМНЗ, студій ПП при ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в чотирьох вікових категоріях :

І – молодша – до 9 років включно,

ІІ – середня – з 10 до 11 років включно, 

ІІІ – старша – з 12 до 13 років включно,

ІV – старша – з 14 до 15 років включно.

Для учнів спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів:

          І категорія -> 1 клас,

          ІІ категорія -> 2-3 клас,

          ІІІ категорія -> 4-5 клас,

          ІV категорія -> 6-7 клас.

 

  • І номінація – учні-солісти фортепіанного відділу;
  • ІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових струнних інструментів;
  • ІІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових духових та ударних інструментів;
  • ІV номінація – учні-солісти відділу народних інструментів;
  • V номінація – учні-солісти вокального відділу:
  •                            а - академічний вокал;
  •                            б - естрадний вокал;
  • VІ номінація – фортепіанні ансамблі;
  • VII номінація – “Акомпанування солістам” учні фортепіанного відділу (солісти-ілюстратори -> учні різних відділів ДМШ);
  • VІІІ номінація – ансамблі малих форм (різних складів до 5 учасників);
  • ІX номінація – ансамблі (до 15 учасників):
  •                           а - вокальні;
  •                           б - інструментальні;
  • X номінація – хори;
  • ХІ номінація – оркестри;
  • ХІI номінація – ансамблі викладачів ПСМНЗ;
  • ХІІI номінація – ансамбль викладач і учень (до 5 учасників).

 

Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (І-V номінації) в двох категоріях:

(І категорія - студенти І-ІІ курсів та учні спеціалізованих

музичних шкіл-інтернатів 8-9 класи;

IІ категорія - студенти ІІІ-ІV курсів та учні спеціалізованих

музичних шкіл-інтернатів 10-11 класи)

  • І номінація – студенти фортепіанного відділу;
  • ІІ номінація – студенти відділу струнних інструментів;
  • ІІІ номінація – студенти відділу оркестрових духових та ударних інструментів;
  • ІV номінація – студенти відділу народних інструментів;
  • V номінація – студенти вокального відділу:
  •                            а - академічний вокал;
  •                            б - естрадний вокал;
  • VІ номінація – концертмейстерський клас студентів фортепіанного відділу (ілюстратор за власним вибором);
  • VII номінація - “Акомпанування солістам” студенти фортепіанного відділу (солісти-ілюстратори -> студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації);
  • VIII номінація - Диригування:
  •                           а - хорове диригування;
  •                           б - оркестрове диригування;
  • ІХ номінація – ансамблі малих форм (різних складів до 5 учасників);
  • X  номінація – ансамблі (до 15 учасників):
  •                           а - вокальні;
  •                           б - інструментальні;
  • ХI номінація – хори;
  • ХІI номінація – оркестри.

 

Для організації та проведення VІ Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове підгір’я» з учасників передбачені вступні благодійні внески:

 

Учні ДМШ, ПСМНЗ, студій ПП

Студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації

  І-V, VII номінація – 300 грн.

  І-VІІI номінація – 300 грн.

  VІ, VІІI, ХІІІ номінація – 400 грн.
  (з колективу)

  ІX номінація – 400 грн.
  (з колективу)

  IX-XII номінація – 500 грн.
  (з колективу)

  X-ХIІ номінація – 500 грн.
  (з колективу)

 

  

 

Реквізити для оплати благодійних внесків

Картка ПриватБанку

5168 7427 1856 6825

Кабало Роман Васильович 

(тел. (067) 491-52-81)

 

РЕПЕРТУАРНІ ВИМОГИ    

Учні-солісти ПСМНЗ, студій ПП при
ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 

 

I НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

  1. Твір великої форми (варіаційний цикл)
  2. Твір за вибором.

II КАТЕГОРІЯ

  1. Поліфонічний твір за вибором учасника
  2. Твір за вибором.

III КАТЕГОРІЯ

  1. Поліфонічний твір (двох або трьохголосні інвенції)
  2. Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонатного циклу)
  3. Твір українського композитора.

IV КАТЕГОРІЯ

  1. Поліфонічний твір (трьохголосні інтенції, прелюдії і фуги)
  2. Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонатного циклу)
  3. Твір українського композитора.

II НОМІНАЦІЯ

Скрипка, альт, віолончель:

I КАТЕГОРІЯ

  1. Два твори за вибором учасника

II КАТЕГОРІЯ

  1. Два твори за вибором учасника

III КАТЕГОРІЯ

  1. Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати, концерту, варіації)
  2. Твір за вибором учасника.

IV КАТЕГОРІЯ

  1. Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати, концерту, варіації)
  2. Два твори за вибором учасника(один з творів українського композитора).

Контрабас:

I КАТЕГОРІЯ

  1. Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати, концерту, варіації)
  2. Твір за вибором учасника.

II КАТЕГОРІЯ

  1. Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати, концерту, варіації)
  2. Твір за вибором учасника.

III КАТЕГОРІЯ

  1. Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати концерту, варіації)
  2. Твір за вибором учасника.

IV КАТЕГОРІЯ

  1. Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати концерту, варіації)
  2. Твір за вибором учасника.

III - НОМІНАЦІЯ

 

І КАТЕГОРІЯ

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

  1. Два різнохарактерні твори.

Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон

  1. Два різнохарактерні твори.

Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)

  1. П’єса за вибором (ксилофон (марімба)).
  2. П’єса за вибором (малий барабан).

II КАТЕГОРІЯ

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

  1. Два різнохарактерні твори.

Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон

  1. Два різнохарактерні твори.

Ударні інструменти

  1. Твір за вибором учасника (ксилофон/марімба).
  2. Твір за вибором учасника (малий барабан).

ІІІ КАТЕГОРІЯ

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

  1. Твір великої форми (І або II-III ч. сонати або концерту)
  2. Твір за вибором.

Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон

  1. Два різнохарактерні твори.

Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)

  1. Твір великої форми (І або ІІ-ІІІ ч. сонати або концерту) фантазія, варіації.
  2. П’єса за вибором (малий барабан).

ІV КАТЕГОРІЯ

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

  1. Твір великої форми (І або II-III ч. сонати або концерту) фантазія, варіації.
  2. Два різнохарактерні твори.

Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон

  1. Твір великої форми (І або II-III ч. сонати або концерту) фантазія, варіації.
  2. Твір за вибором.

Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)

  1. Твір великої форми (І або II-III ч. сонати або концерту) фантазія, варіації.
  2. П’єса за вибором.
  3. Концертний етюд Д.Палієва (малий барабан).

IV - НОМІНАЦІЯ

І КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

  1. Два твори за вибором учасника

Бандура (вокальна)

  1. Два різнохарактерні вокальні твори.

Бандура (інструментальна)

  1. Два різнохарактерні інструментальні твори.

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

  1. Два різнохарактерні інструментальні твори.

ІІ КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

     1. Два твори за вибором учасника

 

Бандура (вокальна)

  1.  Два різнохарактерні вокальні твори.

Бандура (інструментальна)

  1. Два різнохарактерні інструментальні твори.

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

  1. Два різнохарактерні інструментальні твори.

ІІІ КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

  1. Поліфонічний твір (інвенції, фуги)
  2. Твір за вибором.

Бандура (вокальна)

  1.  Два різнохарактерні вокальні твори.

Бандура (інструментальна)

  1. Два різнохарактерні інструментальні твори.

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

  1. Два різнохарактерні інструментальні твори.

IV КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

  1. Поліфонічний твір (інвенції, прелюдії і фуги).
  2. Твір великої форми
  3. Твір за вибором.

Бандура (вокальна)

  1. Твір великої форми.
  2. Два вокальні твори.

Бандура (інструментальна)

  1. Твір великої форми.
  2. Два інструментальні твори.

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

  1. Твір великої форми.
  2. Два різнохарактерні твори.

V -  НОМІНАЦІЯ

а) Академічний вокал

I КАТЕГОРІЯ

  1. Два твори за вибором учасника.

II КАТЕГОРІЯ

  1. Обробка української народної пісні.
  2. Твір за вибором.

III КАТЕГОРІЯ

  1. Обробка української народної пісні.
  2. Твір сучасного українського композитора.

IV КАТЕГОРІЯ

  1. Арія, романс українського або зарубіжного композитора.
  2. Обробка української народної пісні.
  3. Твір за вибором.

б) Естрадний вокал

I КАТЕГОРІЯ

Два різнохарактерні твори за вибором(під фонограму)

II КАТЕГОРІЯ

Два різнохарактерні твори за вибором(під фонограму)

III КАТЕГОРІЯ

Два різнохарактерні твори за вибором(під фонограму)

IV КАТЕГОРІЯ

Два різнохарактерні твори за вибором(під фонограму)

 

VI - НОМІНАЦІЯ

Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора).

VII - НОМІНАЦІЯ

Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора).

VIІI - НОМІНАЦІЯ

Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора).

ІХ – НОМІНАЦІЯ (а, б, в)

Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора).

X – НОМІНАЦІЯ

Два твори за вибором учасника (до 15 хв.)

XІ – НОМІНАЦІЯ

Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора).

XIІ - НОМІНАЦІЯ

Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора).

XIІІ - НОМІНАЦІЯ

Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора).

 

Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

 

I НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

1. Поліфонічний твір (прелюдії та фуги Й.-С.Баха з ДТК, Д.Шостаковича, М.Скорика).

2. Твір за вибором учасника

II КАТЕГОРІЯ

1.    Поліфонічний твір (прелюдії та фуги Й.-С.Баха з ДТК, Д.Шостаковича, М.Скорика).

2.    Твір великої форми (І або ІІ-III ч. сонати або п’єса значної складності авторів ХІХ-ХХІ ст).

3.    Твір українського композитора.

II – НОМІНАЦІЯ

I КАТЕГОРІЯ

Скрипка, альт, віолончель

1. Твір великої форми

2. Твір за вибором.

Контрабас:            

1. Твір великої форми (І або II-III ч. сонати, концерту, варіації).

2. Твір за вибором.

ІІ КАТЕГОРІЯ

Скрипка, альт, віолончель:

1. Поліфонічний твір (дві частини)

1. Твір великої форми

2. Твір за вибором.

Контрабас:                 

1. Твір великої форми (І або II-III ч. сонати, концерту, варіації).

2. Твір за вибором.

III – НОМІНАЦІЯ

І КАТЕГОРІЯ

 

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

  1. Твір віртуозного характеру
  2. Твір за вибором.

Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон

1.Твір віртуозного характеру.

2.Твір за вибором.

Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)

1. Твір за вибором.

2.Концертний етюд Д.Палієва (малий барабан).

II КАТЕГОРІЯ

 

Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот

1.Твір великої форми - соната, концерт (І ч. в формі сонатного аllеgго, або II-III чч.) концертино, фантазія, варіації.

2.Твір за вибором.

Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон

  1. Твір великої форми - соната, концерт (І ч. в формі сонатного аllеgго, або II-III чч.) концертино, фантазія, варіації.
  2. Твір за вибором.

Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)

  1. Твір великої форми (ксилофон (марімба)).
  2. Твір за вибором.
  3. Концертний твір (малий барабан).

IV - НОМІНАЦІЯ

І КАТЕГОРІЯ

 

Баян, акордеон

  1. Поліфонічний твір (інвенції, фуги, прелюдії і фуги).
  2. Твір за вибором.

Бандура (вокальна)

  1. Два різнохарактерні вокальні твори.

Бандура (інструментальна)

  1. Два інструментальні твори за вибором учасника.

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

  1. Два твори за вибором учасника.

 

II КАТЕГОРІЯ

Баян, акордеон

  1. Поліфонічний твір (фуга не менше 3-х голосів).
  2. Твір великої форми.
  3. Твір за вибором.

Бандура (вокальна)

  1. Два різнохарактерні вокальні твори.
  2. Твір великої форми.

Бандура (інструментальна)

  1. Поліфонічний твір.
  2. Твір великої форми.
  3. Твір за вибором.

Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза

  1. Твір великої форми.
  2. Твір віртуозного характеру.
  3. Твір за вибором.

V -  НОМІНАЦІЯ

а) академічний вокал

I КАТЕГОРІЯ

  1. Обробка української народної пісні.
  2. Твір за вибором.

II КАТЕГОРІЯ

  1. Арія зарубіжного або українського композитора.
  2. Романс українського композитора.
  3. Обробка української народної пісні.

б) естрадний вокал

I КАТЕГОРІЯ

  1. Два твори за вибором учасника(під фонограму)

II КАТЕГОРІЯ

  1. Два твори за вибором учасника(під фонограму)

VI – НОМІНАЦІЯ

  1. Арія зарубіжного або українського композитора.
  2. Романс зарубіжного або українського композитора.
  3. Інструментальний твір за вибором.

VII - НОМІНАЦІЯ

  1. Два твори за вибором учасника

VIІI – НОМІНАЦІЯ

          Хорове  диригування - Два твори за вибором учасника

 (бажано один з творів українського композитора (до 12 хв.):

         1. Твір (a capella).

         2. Твір із супроводом.

        Оркестрове диригування:

        1. Для ІІ курсів - два твори (під фортепіано) тривалістю до 12 хв.

        2. Для ІІI-IV курсів - два твори (фортепіано, оркестровий супровід) тривалістю до 15 хв.

ІХ – НОМІНАЦІЯ

       Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

Х – НОМІНАЦІЯ (а, б, в)

       Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

XI – НОМІНАЦІЯ

  Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)

XІI – НОМІНАЦІЯ

       Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).

 

 

Термін подачі заявок - до 30 квітня 2021 року.

Результати конкурсу будуть оприлюднені до 25 травня 2021 року.

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК ТА ВІДЕОЗАПИСУ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ

 
Шановні учасники, просимо зареєструватись у конкурсі, виконуючи наступні вказівки:

 

1. Необхідно заповнити онлайн-заявку по формі доданій нижче:

             Телефон для довідок: (096) 82-89-298 - Назарій

2. Вимоги до відео. Прохання до конкурсантів озвучити перед виступом дані про себе, номінацію та категорію, а також конкурсну програму.

- посилання на відео попередньо завантажене на Youtube, або яке можна завантажити з Гугл Диску(обов'язково надайте доступ до відео для акаунту frankove.pidgirrya@gmail.com ) чи іншого хмарного сховища;

            Відео-інструкція по завантаженню на Гугл Диск :  https://www.youtube.com/watch?v=7xl0voxN-LA

3. На електронну пошту frankove.pidgirrya@gmail.com відправити:

- квитанцію про оплату благодійного внеску;

           - копію свідоцтва про народження або паспорту (для солістів).

Дирекція конкурсу не несе відповідальності за втрату документів під час пересилання.

Участь у конкурсі розглядається як повна згода з його умовами та регламентом. Виступи оцінюються за 25-бальною шкалою. Рішення журі є остаточним. Переможці конкурсу нагороджуються грамотами та дипломами. 

Усі учасники конкурсу одержать грамоту за участь у конкурсі, а викладачі та концертмейстри - грамоти за підготовку конкурсантів.

Дирекція конкурсу залишає за собою право на трансляцію аудіо- та відеозапису конкурсних виступів та безкоштовне використання записаного матеріалу без дозволу на те учасника.

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ V КОНКУРСУ

 
ДМШ
ВНЗ
        

Відео лауреатів Гран-прі

 

 

Новини

РЕЄСТАЦІЯ КОНКУРСАНТІВ 2021

04.02.2021 01:17
УВАГА!!! Розпочато реєстрацію на VІ Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Франкове Підгір’я».  РЕЄСТРАЦІЯ   Термін подачі заявок - до 30 квітня 2021 року.  

Відео лауреатів Гран-прі V Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я» (дистанційно)

04.07.2020 23:25

Увага!!! 1) Нові номінації; 2) Зміни до репертуарних вимог

04.06.2020 16:39

Відео з галаконцерту 2019 року

24.04.2020 12:05
 

Сертифікати. Важлива інформація!!!

06.03.2020 01:59
Увага! Під час проведення V Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я» відбудуться майстер-класи голів журі з усіх номінацій. Викладачі, які зареєструються, отримають сертифікати. Посилання для реєстрації: forms.gle/ThHLxMSBHDqqbKEx9

УВАГА!!! ЗМІНИ В категоріях та репертуарних вимогах

11.10.2019 09:35
Для учнів спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів:           І категорія -> 1-3 клас,           ІІ категорія -> 4-5 клас,           ІІІ категорія -> 6-7 клас.  

_______________________________________________________________________________________________________________________________

06.06.2019 01:25

УВАГА!!! ЗМІНИ В РЕГЛАМЕНТІ IV Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я»

24.04.2019 00:06
РЕГЛАМЕНТ 2019.docx 

Заявка на участь в ІV Всеукраїнському конкурсі юних музикантів "Франкове підгір’я"

15.11.2018 14:26
ЗАЯВКА на участь у ІV конкурсі Франкове підгірря-2019.doc    

РЕГЛАМЕНТ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЮНИХ МУЗИКАНТІВ «Франкове Підгір’я» м.Дрогобич

16.04.2018 14:13
РЕГЛАМЕНТ IІІ Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я»              УВАГА!      ЗМІНИ    В   ...
1 | 2 >>

Календар подій

В цій рубриці немає статей.

Наша команда

Директор конкурсу

Кабало Роман Васильович  викладач-методист, завідувач денним відділенням КЗ ЛОР "ДДМУ ім. В. Барвінського",  директор конкурсу юних музикантів "Франкове Підгір’я", виконавчий директор фестивалю-конкурсу "ARTIS SONORES"

Заступник директора

Шийка Любов Іванівна Заступник директора, відповідальний секретар конкурсу юних музикантів "Франкове Підгір’я" викладач вишої категорії Самбірської дитячої музичної школи

Заступник директора

Циклінська Валентина Петрівна викладач-методист КЗ ЛОР "ДДМУ ім. В. Барвінського", секретар конкурсу юних музикантів "Франкове Підгір’я"

Заступник директора

Дуцяк Андрій Михайлович Заступник директора з організаційних питань конкурсу юних музикантів "Франкове Підгір’я"

Члени оргкомітету

о. Михайло Коцуровський  священик Стрийської єпархії УГКЦ   Грабовський Володимир Семенович Голова Дрогобицького осередку спілки композиторів України, викладач-методист КЗ ЛОР "ДДМУ ім. В. Барвінського"   Нев’ядомська Наталія Володимирівна завідувач фортепіанного відділу...