МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ЛЬВІВЩИНИ
ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
IX Всеукраїнський
конкурс
юних музикантів
«Франкове Підгір’я»
Травень 2024 року
Вітаємо учасників, які пройшли до другого туру.
Онлайн-заявку ІІ туру Конкурсу можна подати за формою доданою нижче.
Просимо заповнювати всі необхідні поля(один твір можна взяти з концертної програми І туру)
Конкурс проводиться у два тури:
І тур проводиться очно на місцях. Реєстрація на участь у Конкурсі здійснюється до 25 березня 2024 року шляхом заповнення реєстраційної форми учасника(посилання на відеозаписи додається до анкети учасника). Відео твору І туру може бути взяте з конкурсної програми II туру за бажанням учасника.
Оцінювання виконавського рівня учасника Конкурсу і допуск до ІІ туру відбудеться до 07 квітня 2024 року. Список учасників допущених до ІІ туру буде опубліковано на сайті Конкурсу.
Заявки на другий тур просимо заповнити і відправити до 01 травня 2024 року згідно репертуарних вимог ІІ туру(обов'язково в повному обсязі згідног вимог) ІХ Всеукраїнського конкурсу юних музикантів "Франкове Підгір'я".
Результати ІІ туру будуть опубліковані на сайті Конкурсу після оцінювання виступів членами журі до 1 червня 2024 року.
ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК ТА ВІДЕОЗАПИСУ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ
Шановні учасники, просимо зареєструватись у конкурсі, виконуючи наступні вказівки:
Телефон для довідок: (096) 82-89-298 - Назарій
1. Вимоги до відео. Прохання до конкурсантів озвучити перед виступом дані про себе, номінацію та категорію, а також конкурсну програму(це може зробити і викладач учасника чи батьки). Відео можуть бути записані окремими файлами і посилань може бути декілька.
- посилання на відео попередньо завантажене на Youtube, або яке можна завантажити з Гугл Диску(обов'язково надайте доступ до відео для акаунту frankove.pidgirrya@gmail.com ) чи іншого хмарного сховища;
Відео-інструкція по завантаженню на Гугл Диск : https://www.youtube.com/watch?v=7xl0voxN-LA
2. До реєстраційної форми необхідно прикріпити:
- квитанцію про оплату благодійного внеску;
- копію свідоцтва про народження або паспорту (для солістів).
Дирекція конкурсу не несе відповідальності за втрату документів під час пересилання.
Участь у конкурсі розглядається як повна згода з його умовами та регламентом. Виступи оцінюються за 25-бальною шкалою. Рішення журі є остаточним. Переможці конкурсу нагороджуються грамотами та дипломами.
Усі учасники конкурсу одержать грамоту за участь у конкурсі, а викладачі та концертмейстри - грамоти за підготовку конкурсантів.
Програма та порядок виступів учасників встановлюється дирекцією Конкурсу.
Дирекція конкурсу залишає за собою право на трансляцію аудіо- та відеозапису конкурсних виступів та безкоштовне використання записаного матеріалу без дозволу на те учасника.
Конкурс проводиться в наступних номінаціях:
Учні-солісти (І-V номінації) ПСМНЗ, студій ПП при ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в п'яти вікових категоріях :
І – молодша – 6-7 років включно,
ІІ – молодша – 8-9 років включно,
ІІІ – середня – з 10 до 11 років включно,
ІV – старша – з 12 до 13 років включно,V – старша – з 14 до 15 років включно.
Для учнів спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів:
І категорія -> 1 клас,
ІІ категорія -> 2-3 клас,
ІІІ категорія -> 4-5 клас,
ІV категорія -> 6-7 клас.
- І номінація – учні-солісти фортепіанного відділу;
- ІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових струнних інструментів;
- ІІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових духових та ударних інструментів;
- ІV номінація – учні-солісти відділу народних інструментів;
- V номінація – учні-солісти вокального відділу:
- а - академічний вокал;
- б - естрадний вокал;
- VІ номінація – фортепіанні ансамблі;
- VII номінація – “Акомпанування солістам” учні фортепіанного відділу (солісти-ілюстратори -> учні різних відділів ДМШ);
- VІІІ номінація – ансамблі малих форм (різних складів до 5 учасників);
- ІX номінація – ансамблі (до 15 учасників):
- а - вокальні;
- б - інструментальні;
- X номінація – хори;
- ХІ номінація – оркестри;
- ХІI номінація – ансамблі викладачів ПСМНЗ;
- ХІII номінація – ансамбль викладач і учень (до 5 учасників);
- ХІV номінація – викладач-соліст.
Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (І-V номінації) в двох категоріях:
(І категорія - студенти І-ІІ курсів та учні спеціалізованих
музичних шкіл-інтернатів 8-9 класи;
IІ категорія - студенти ІІІ-ІV курсів та учні спеціалізованих
музичних шкіл-інтернатів 10-11 класи)
- І номінація – студенти фортепіанного відділу;
- ІІ номінація – студенти відділу струнних інструментів;
- ІІІ номінація – студенти відділу оркестрових духових та ударних інструментів;
- ІV номінація – студенти відділу народних інструментів;
- V номінація – студенти вокального відділу:
- а - академічний вокал;
- б - естрадний вокал;
- VІ номінація – концертмейстерський клас студентів фортепіанного відділу (ілюстратор за власним вибором);
- VII номінація - “Акомпанування солістам” студенти фортепіанного відділу (солісти-ілюстратори -> студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації);
- VIII номінація - Диригування:
- а - хорове диригування;
- б - оркестрове диригування;
- ІХ номінація – ансамблі малих форм (різних складів до 5 учасників);
- X номінація – ансамблі (до 15 учасників):
- а - вокальні;
- б - інструментальні;
- ХI номінація – хори;
- ХІI номінація – оркестри.
Аматори в трьох номінаціях:
- солісти;
- ансамблі (до 9-ти учасників);
- колективи (при народних домах, церковні хори)
Вікові категорії для аматорів:
І – до 9 років включно,
ІІ – з 10 до 15 років включно,
ІІІ – з 16 до 24 років включно,
ІV – 25 років та старші,
V – змішана.
Для організації та проведення IX Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове підгір’я» з учасників передбачені вступні благодійні внески:
Учні ДМШ, ПСМНЗ, студій ПП |
І-V, VII номінація – 400 грн. |
VІ, VІІI, ХІІІ номінація – 600 грн. (з колективу) |
IX-XII номінація – 750 грн. (з колективу) |
Студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації |
І-VІІI номінація – 400 грн. |
ІX номінація – 600 грн. (з колективу) |
X-XII номінація – 750 грн. (з колективу) |
Аматори |
І номінація – 400 грн. |
ІІ номінація – 600 грн. (з колективу) |
ІІІ номінація - 750 грн. (з колективу) |
Реквізити для оплати благодійних внесків
Картка АБанку
5169 1551 5493 2881
Кабало Роман Васильович
(тел. (067) 491-52-81)
I ТУР
РЕПЕРТУАРНІ ВИМОГИ
УВАГА!!! Для конкурсантів усіх номінацій -- один твір за вибором учасника (може бути взятий з конкурсної програми ІІ туру)
ІI ТУР
РЕПЕРТУАРНІ ВИМОГИ
Учні-солісти ПСМНЗ, студій ПП при
ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
I НОМІНАЦІЯ
I КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника
IІ КАТЕГОРІЯ
- Твір великої форми (варіаційний цикл)
- Твір за вибором.
IІI КАТЕГОРІЯ
- Твір великої форми (варіаційний цикл)
- Твір за вибором.
- Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонатного циклу)
- Твір українського композитора(бажано).
V КАТЕГОРІЯ
- Поліфонічний твір (3-голосні інтенції, прелюдії і фуги)
- Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонатного циклу)
- Твір українського композитора(бажано).
II НОМІНАЦІЯ
Скрипка, альт, віолончель:
I КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника
ІI КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника
ІII КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника
- Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати, концерту, варіації)
- Твір за вибором учасника.
V КАТЕГОРІЯ
- Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати, концерту, варіації)
- Два твори за вибором учасника(один з творів українського композитора(бажано)).
Контрабас:
I КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника
ІI КАТЕГОРІЯ
- Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати, концерту, варіації)
- Твір за вибором учасника.
ІII КАТЕГОРІЯ
- Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати, концерту, варіації)
- Твір за вибором учасника.
IV КАТЕГОРІЯ
- Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати концерту, варіації)
- Твір за вибором учасника.
V КАТЕГОРІЯ
- Твір великої форми (І або ІI-III ч. сонати концерту, варіації)
- Твір за вибором учасника.
III - НОМІНАЦІЯ
I КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника
ІІ КАТЕГОРІЯ
Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот
- Два різнохарактерні твори.
Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон
- Два різнохарактерні твори.
Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)
- П’єса за вибором (ксилофон (марімба)).
- П’єса за вибором (малий барабан).
IІI КАТЕГОРІЯ
Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот
- Два різнохарактерні твори.
Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон
- Два різнохарактерні твори.
Ударні інструменти
- Твір за вибором учасника (ксилофон/марімба).
- Твір за вибором учасника (малий барабан).
Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот
- Твір великої форми (І або II-III ч. сонати або концерту)
- Твір за вибором.
Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон
- Два різнохарактерні твори.
Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)
- Твір великої форми (І або ІІ-ІІІ ч. сонати або концерту) фантазія, варіації.
- П’єса за вибором (малий барабан).
V КАТЕГОРІЯ
Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот
- Твір великої форми (І або II-III ч. сонати або концерту) фантазія, варіації.
- Два різнохарактерні твори.
Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон
- Твір великої форми (І або II-III ч. сонати або концерту) фантазія, варіації.
- Твір за вибором.
Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)
- Твір великої форми (І або II-III ч. сонати або концерту) фантазія, варіації.
- П’єса за вибором.
- Концертний етюд Д.Палієва (малий барабан).
IV - НОМІНАЦІЯ
I КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника
ІІ КАТЕГОРІЯ
Баян, акордеон
- Два твори за вибором учасника
Бандура (вокальна)
- Два різнохарактерні вокальні твори.
Бандура (інструментальна)
- Два різнохарактерні інструментальні твори.
Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза
- Два різнохарактерні інструментальні твори.
ІІІ КАТЕГОРІЯ
Баян, акордеон
1. Два твори за вибором учасника
Бандура (вокальна)
- Два різнохарактерні вокальні твори.
Бандура (інструментальна)
- Два різнохарактерні інструментальні твори.
Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза
- Два різнохарактерні інструментальні твори.
Баян, акордеон
- Поліфонічний твір (інвенції, фуги)
- Твір за вибором.
Бандура (вокальна)
- Два різнохарактерні вокальні твори.
Бандура (інструментальна)
- Два різнохарактерні інструментальні твори.
Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза
- Два різнохарактерні інструментальні твори.
V КАТЕГОРІЯ
Баян, акордеон
- Поліфонічний твір (інвенції, прелюдії і фуги).
- Твір великої форми
- Твір за вибором.
Бандура (вокальна)
- Твір великої форми.
- Два вокальні твори.
Бандура (інструментальна)
- Твір великої форми.
- Два інструментальні твори.
Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза
- Твір великої форми.
- Два різнохарактерні твори.
V - НОМІНАЦІЯ
I КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника
а) Академічний вокал
IІ КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника.
IІI КАТЕГОРІЯ
- Обробка української народної пісні.
- Твір за вибором.
- Обробка української народної пісні.
- Твір сучасного українського композитора.
V КАТЕГОРІЯ
- Арія, романс українського або зарубіжного композитора.
- Обробка української народної пісні.
- Твір за вибором.
б) Естрадний вокал
ІI КАТЕГОРІЯ
Два різнохарактерні твори за вибором(під фонограму)
IІI КАТЕГОРІЯ
Два різнохарактерні твори за вибором(під фонограму)
IV КАТЕГОРІЯДва різнохарактерні твори за вибором(під фонограму)
V КАТЕГОРІЯ
Два різнохарактерні твори за вибором(під фонограму)
VI - НОМІНАЦІЯ
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора(бажано)).
VII - НОМІНАЦІЯ
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора(бажано)).
VIІI - НОМІНАЦІЯ
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора(бажано)).
ІХ – НОМІНАЦІЯ (а, б, в)
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (один з творів українського композитора(бажано)).
X – НОМІНАЦІЯ
Два твори за вибором учасника (до 15 хв.)
XІ – НОМІНАЦІЯ
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (бажано один з творів українського композитора ).
XIІ - НОМІНАЦІЯ
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (бажано один з творів українського композитора).
XIІІ - НОМІНАЦІЯ
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин (бажано один з творів українського композитора).
XIV - НОМІНАЦІЯ
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин.
Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
I НОМІНАЦІЯ
I КАТЕГОРІЯ
1. Поліфонічний твір (прелюдії та фуги Й.-С.Баха з ДТК, Д.Шостаковича, М.Скорика).
2. Твір за вибором учасника
II КАТЕГОРІЯ
1. Поліфонічний твір (прелюдії та фуги Й.-С.Баха з ДТК, Д.Шостаковича, М.Скорика).
2. Твір великої форми (І або ІІ-III ч. сонати або п’єса значної складності авторів ХІХ-ХХІ ст).
3. Твір українського композитора(бажано).
II – НОМІНАЦІЯ
I КАТЕГОРІЯ
Скрипка, альт, віолончель
1. Твір великої форми
2. Твір за вибором.
Контрабас:
1. Твір великої форми (І або II-III ч. сонати, концерту, варіації).
2. Твір за вибором.
ІІ КАТЕГОРІЯ
Скрипка, альт, віолончель:
1. Поліфонічний твір (дві частини)
1. Твір великої форми
2. Твір за вибором.
Контрабас:
1. Твір великої форми (І або II-III ч. сонати, концерту, варіації).
2. Твір за вибором.
III – НОМІНАЦІЯ
І КАТЕГОРІЯ
Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот
- Твір віртуозного характеру
- Твір за вибором.
Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон
1.Твір віртуозного характеру.
2.Твір за вибором.
Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)
1. Твір за вибором.
2.Концертний етюд Д.Палієва (малий барабан).
II КАТЕГОРІЯ
Флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот
1.Твір великої форми - соната, концерт (І ч. в формі сонатного аllеgго, або II-III чч.) концертино, фантазія, варіації.
2.Твір за вибором.
Валторна, труба, тромбон, туба, тенор, баритон
- Твір великої форми - соната, концерт (І ч. в формі сонатного аllеgго, або II-III чч.) концертино, фантазія, варіації.
- Твір за вибором.
Ударні інструменти (ксилофон (марімба) і малий барабан)
- Твір великої форми (ксилофон (марімба)).
- Твір за вибором.
- Концертний твір (малий барабан).
IV - НОМІНАЦІЯ
І КАТЕГОРІЯ
Баян, акордеон
- Поліфонічний твір (інвенції, фуги, прелюдії і фуги).
- Твір за вибором.
Бандура (вокальна)
- Два різнохарактерні вокальні твори.
Бандура (інструментальна)
- Два інструментальні твори за вибором учасника.
Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза
- Два твори за вибором учасника.
II КАТЕГОРІЯ
Баян, акордеон
- Поліфонічний твір (фуга не менше 3-х голосів).
- Твір великої форми.
- Твір за вибором.
Бандура (вокальна)
- Два різнохарактерні вокальні твори.
- Твір великої форми.
Бандура (інструментальна)
- Поліфонічний твір.
- Твір великої форми.
- Твір за вибором.
Сопілка, цимбали, домра, гітара, кобза
- Твір великої форми.
- Твір віртуозного характеру.
- Твір за вибором.
V - НОМІНАЦІЯ
а) академічний вокал
I КАТЕГОРІЯ
- Обробка української народної пісні.
- Твір за вибором.
II КАТЕГОРІЯ
- Арія зарубіжного або українського композитора.
- Романс українського композитора.
- Обробка української народної пісні.
б) естрадний вокал
I КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника(під фонограму)
II КАТЕГОРІЯ
- Два твори за вибором учасника(під фонограму)
VI – НОМІНАЦІЯ
- Арія зарубіжного або українського композитора.
- Романс зарубіжного або українського композитора.
- Інструментальний твір за вибором.
VII - НОМІНАЦІЯ
- Два твори за вибором учасника
VIІI – НОМІНАЦІЯ
Хорове диригування - Два твори за вибором учасника
(бажано один з творів українського композитора (до 12 хв.):
1. Твір (a capella).
2. Твір із супроводом.
Оркестрове диригування:
1. Для ІІ курсів - два твори (під фортепіано) тривалістю до 12 хв.
2. Для ІІI-IV курсів - два твори (фортепіано, оркестровий супровід) тривалістю до 15 хв.
ІХ – НОМІНАЦІЯ
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).
Х – НОМІНАЦІЯ (а, б, в)
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).
XI – НОМІНАЦІЯ
Два твори за вибором учасника (до 12 хв.)
XІI – НОМІНАЦІЯ
Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 12 хвилин (бажано один з творів українського композитора).
Аматори
Солісти - Два твори за вибором учасника.
Ансамблі та колективи - Концертна програма за вибором учасників тривалістю до 15 хвилин
Дипломи лауреатів, грамоти викладачам, концертмейстрам та керівникам будуть надіслані на школу/ВНЗ(прохання організуватись викладачам на чиє ім'я буде відправлено всі документи та відправити адресу доставки особисто на Viber Романа Васильовича Кабало (0674915281)
СПИСОК ЛАУРЕАТІВ VIII КОНКУРСУ
- І номінація – учні-солісти фортепіанного відділу
- ІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових струнних інструментів
- ІІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових духових та ударних інструментів
- ІV номінація – учні-солісти відділу народних інструментів:
- Баян(акордеон) Бандура Гітара, сопілка, цимбали
- V номінація – учні-солісти вокального відділу
- VІІІ номінація – ансамблі малих форм
- ІX номінація – ансамблі (до 15 учасників)
- X номінація – хори
- ХІ номінація – оркестри
- ХІІI номінація – ансамбль викладач і учень (до 5 учасників)
Ті конкурсанти, які не стали лауреатами, одержать диплом за участь в конкурсі.
Увага! Всіх просимо перевірити анкетні дані учасників конкурсу. Перевірка триватиме 2 дні.
У разі виявлення неточностей прошу повідомити особисто (0968289298 - Назарій)
СПИСОК ЛАУРЕАТІВ VIІ КОНКУРСУ
Увага! Просимо всіх перевірити анкетні дані учасників конкурсу.
- І номінація – учні-солісти фортепіанного відділу
- ІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових струнних інструментів
- ІV номінація – учні-солісти відділу народних інструментів:
- І категорія ІІ категорія ІІІ категорія ІV категорія
- V номінація – учні-солісти вокального відділу
- VІІІ номінація – ансамблі малих форм
- ІX номінація – ансамблі (до 15 учасників)
- X номінація – хори
- ХІ номінація – оркестри
- ХІI номінація – ансамблі викладачів ПСМНЗ
- ХІІI номінація – ансамбль викладач і учень (до 5 учасників)
Ті конкурсанти, які не стали лауреатами, одержать диплом за участь в конкурсі.
Дипломи лауреатів, грамоти викладачам, концертмейстрам та керівникам будуть надіслані на школу/ВНЗ(прохання організуватись викладачам на чиє ім'я буде відправлено всі документи та відправити адресу доставки на елекронну скриньку конкурсу frankove.pidgirrya@gmail.com)
СПИСОК ЛАУРЕАТІВ VI КОНКУРСУ
Увага! Всіх просимо перевірити анкетні дані учасників конкурсу. Перевірка триватиме 3 дні.
- І номінація – учні-солісти фортепіанного відділу:
- І категорія ІІ категорія ІІІ категорія ІV категорія
- ІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових струнних інструментів:
- І категорія ІІ категорія ІІІ категорія ІV категорія
ІІІ номінація – учні-солісти відділу оркестрових духових та ударних інструментів - ІV номінація – студенти відділу народних інструментів:
- І категорія ІІ категорія ІІІ категорія ІV категорія
- V номінація – учні-солісти вокального відділу:
- VІ номінація – фортепіанні ансамблі
- VІІІ номінація – ансамблі малих форм
- ІX номінація – ансамблі (до 15 учасників)
- X номінація – хори
- ХІ номінація – оркестри
- ХІI номінація – ансамблі викладачів ПСМНЗ
- ХІІI номінація – ансамбль викладач і учень (до 5 учасників)
Ті конкурсанти, які не стали лауреатами, одержать диплом за участь в конкурсі.
Дипломи лауреатів, грамоти викладачам, концертмейстрам та керівникам будуть надіслані на е-скриньку, вказану у заявці, або відправлені Новою поштою за рахунок конкурсанта (за його бажанням)
Відео лауреатів Гран-прі
Новини
_______________________________________________________________________________________________________________________________
06.06.2019 01:25УВАГА!!! ЗМІНИ В РЕГЛАМЕНТІ IV Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я»
24.04.2019 00:06Заявка на участь в ІV Всеукраїнському конкурсі юних музикантів "Франкове підгір’я"
15.11.2018 14:26РЕГЛАМЕНТ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЮНИХ МУЗИКАНТІВ «Франкове Підгір’я» м.Дрогобич
16.04.2018 14:13Розташування корпусів проведення фестивалю у м.Дрогобичі
05.05.2016 18:15IV Галицький конкурс юних музикантів "Франкове підгір'я" (відео)
28.02.2016 14:48ІІІ Галицький фестиваль-конкурс юних музикантів "Франкове підгір’я"
17.02.2016 16:18Календар подій
В цій рубриці немає статей.